Hlavná ponuka

Hokejový turnaj kňazov

V sobotu 26.1. 2019 o 12.00 sa v Ružomberku konal charitatívny hokejový turnaj kňazov. Hrali štyri kňazské mužstvá, ktoré zastupovali jednotlivé diecézy na Slovensku. V prvom zápase sa postavili proti sebe kňazi Spišskej a Banskobystrickej diecézy. Spiš vyhral a tak postúpil do súboja o zlato. V ďalšom zápase sa stretli proti sebe kňazi z Košickej diecézy a rehoľníci. Košice vyhrali a tým pádom sa stretli s našou diecézou vo finále v boji o prvenstvo. Finálový zápas bol napínavý, ale napriek všetkému, naši “chlapci” kňazi hrali lepšie a svoje kvality potvrdili krásnou výhrou.

Nálada na štadióne bola výborná. Prevládala rodinná atmosféra a samozrejme ani naša mládež nemohla pri tomto krásnom stretnutí chýbať. Konkrétne sme prišli povzbudzovať nášho pána kaplána pre horskú službu Janka Dubeckého, ktorý hral v útoku a aj nášho bývalého pána kaplána Jožka Dobroviča, ktorý chytal spomínaný finálový súboj.

Keďže sme počas celého zápasu oduševnene povzbudzovali, po skončení sme sa posilnili poriadnym obedom. Tešíme sa na hokejové povzbudzovanie zas o rok.

Galéria obrázkov