Hlavná ponuka

Kňazi história

 

Farári a správcovia farnosti Vysoké Tatry

PriezviskoMenoDátum príchoduDátum odchodu
HlúsekOto01.07.19431944
ĎurkaAnton19451946
BujnaFrantišek29.01.19461949
StanislavMikuláš19511951
LajošJozef19511953
UhlárikKarol19541955
KožárJozef19551956
SlávikJán19561964
HudýJán19641967
FinduraGejza01.07.196701.02.1973
PatakyJozef01.02.197301.01.1978
MordelŠtefan01.01.197831.07.2012

 

Kapláni farnosti Vysoké Tatry od roku 1968

PriezviskoMenoDátum ordinácieDátum príchoduDátum odchodu
BakošAlojz29.06.19361968
BočkajJán05.09.195001.07.1968
MordelŠtefan20.06.197101.07.197230.11.1972
FilipekAndrej09.06.197319731975
HvizdošMilan18.06.197201.07.197530.11.1978
ChalupaJúlius10.06.197301.12.197831.03.1980
PánikMarián12.06.197701.04.198030.09.1984
KaníkStanislav 15.06.1980 01.10.1984 30.11.1985
Dolák Jaroslav 17.06.198401.12.1985 30.09.1988
Tuka František 14.06.198701.12.1988 31.08.1990
DopaterMarián18.06.1989 01.09.1990 30.11.1991
Štefaňák Ľubomír 15.06.199101.12.1991 30.06.1994
Seman Ivan 18.06.199401.07.1994 30.06.1995
ČarnogurskýDonát 17.06.199501.07.1995 30.06.1997
Polťák Ján 21.06.1997 01.07.199731.03.1998
Palenčár Jozef21.06.1997 01.04.1998 31.07.1998
ZaťkoPavol 20.06.1998 01.07.1998 30.06.2002
Jendrejčák Radoslav19.06.1999 01.07.1999 31.07.2001
Chovanec Jaroslav 19.06.1999 01.09.2001 30.06.2003
Lettrich Miroslav 15.06.2002 01.07.2002 28.02.2004
Bača Marcel 14.06.2003 01.07.2003 30.06.2004
Tomaga Jozef 16.06.2001 01.03.2004 30.06.2004
Záhradník Ján 16.06.2001 01.07.200415.07.2004
Brtoš Stanislav 19.06.2004 01.07.2004 30.06.2005
Zummer Rastislav 15.06.200216.07.2004 30.06.2005
ZimermannPeter14.06.200301.07.200531.08.2008
DobrovičPeter30.08.200301.07.200530.06.2008
ŠtefaňákOndrej19.06.200401.09.200830.09.2008
VaľkoJozef22.06.199601.10.200830.06.2009
HricMiroslav19.06.200401.07.200830.06.2010
HanečákRastislav20.06.200920.06.200911.07.2012
TarajPatrik16.06.201212.07.201226.06.2014
LíškaAlexander14.06.200301.07.201007.07.2014
BebkoFrantišek23.06.200708.07.201403.07.2017
DobrovičJozef19.06.201008.07.2014 03.07.2017
DubeckýJán18.06.201108.07.201509.07.2017